Trafik Kazası Tazminat Davaları

 

Ankara'da faaliyet gösteren Başkent Avukatlık Ofisi Trafik Kazası Tazminat Davaları alanında uzman kadrosu ile mağdurların haklarını değişen yasalara araştırmacı bakışıyla maksimum fayda ile kısa sürede aramaktadır.

 

BAŞKENT AVUKATLIK OFİSİ, yaralanmalı trafik kazaları sonucu kalıcı iş gücü kaybı oluşan vatandaşlarımızın maddi/manevi hakların korunması veya ölümlü trafik kazaları sonrası vefat nedeni ile destekten yoksun kalanların haklarının korunması amacıyla on yılı aşkın zamandır tecrübeli kadrosuyla müvekkil ile birebir iletişime dayalı hizmet vermektedir. 

Sigorta ettiren ile sigortalı veya 3. Kişi arasında doğan hukuksal problemleri tahkim, ara buluculuk veya sulh çalışmaları yolu ile maksimum fayda ve kısa sürede çözmeye yetkin kadrosu ile hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmaktayız.
Ülkemizde artan araç sayısı ile bilinçsiz sürücü sayısı da artmaktadır. Bu nedenle trafik kazalarının ilk nedenleri arasında sürücü kusurları gelmektedir. Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanmanın yanı sıra, aşırı hız yapmak, şerit değiştirme kurallarına riayet etmemek, acemilik, dikkatsizlik, uykusuzluk, araç kullanırken telefonla ilgilenmek gibi yapılan birçok hata maddi hasarlara, geçici veya kalıcı sakatlanmalara ve en kötüsü ölümlere yol açmaktadır.
Meydana gelen trafik kazalarında araç değer kaybının tazmini mümkün iken; yaralananların tazminat hakları olduğu gibi, hayatını kaybedenlerin yakınlarının da tazminat hakları vardır.
  • Geçici ve Kalıcı İş Göremezlik Tazminatı
  • Bakım/Bakıcı Tazminatı
  • Destekten Yoksun Kalma Tazminatı, Cenaze Gideri
  • Manevi Tazminat
  • Araç Değer Kaybı Tazminatı

© 2017 Bu site V.Emir ÖZTÜRK tarafından BAŞKENT AVUKATLIK OFİSİ  için hazırlanmıştır. Tüm hakları Saklıdır.

İletişim BilgileriMİZ

Cevizlidere Caddesi 1236.Sokak No:1/14 Şükrübey Apt. 

Balgat / Çankaya / ANKARA

Email: info@baskentavukatlikofisi.com
Tel 1 : 0 (312) 221 22 24

Tel 2 : 0 (312) 472 01 92

Cep  : 0 (543) 472 01 92

Fax   : 0 (312) 472 01 93

Faaliyet AlanlarıMIZ

Trafik Kazası Tazminat Davaları

İş Hukuku

Ceza Hukuku

Aile Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru

EkibiMİZ

Av. Seda Deler Öztürk

Av. Cansu B. Köken

Av. Yılmaz Özkıral

Av. Esin Özkıral

Sosyal Medya

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon